Cennik

Różnorodność realizowanych prac nie pozwala na
zaproponowanie Państwu jednoznacznego, uniwersalnego cennika.


Do wyceny każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Na podstawie analizy zakresu i ilości prac, a także przewidywanej czasochłonności zadania, na życzenie sporządzamy dokładny kosztorys ofertowy (odpłatnie od 100zł netto. W przypadku akceptacji kosztorysu i przystąpieniu do realizacji, kosztorys jest nieodpłatny a zaliczka zostaje zwrócona.) Projekt, aranżacja, wizualizacja również (odpłatnie od 300zł netto. W przypadku akceptacji kosztorysu i przystąpieniu do realizacji wizualizacja jest nieodpłatna a zaliczka zostaje zwrócona)

Należy również rozróżnić te definicję kosztorys a cennik.

Cennik jest to spis towarów oraz usług z podaniem ich ceny. O taką formę może klient nas zapytać a my bezzwłocznie prześlemy cennik na podany adres email.

Kosztorys jest to obliczenie przewidywanych kosztów związanych z wykonaniem czegoś. Za ten punkt właśnie jest pobierana opłata. Jest to normalna usługa kosztorysowania. Naszym kosztorysem inwestor może się posługiwać w dalszych poszukiwaniach ekipy.

Kosztorys inwestorski jest to kosztorys sporządzany przez inwestora w celu określenia wartości planowanej inwestycji. Inwestor sam szacuje koszty i w tym celu nie jest mu potrzebny kosztorys lecz tylko nasz cennik.

Kosztorys ślepy jest to przygotowany przez inwestora wykaz i opis robót, których wartość określa potencjalny wykonawca, w tym przypadku my. Ta usługa u nas jest gratis.

Nie będę Państwa przekonywać, że u mnie jest najtaniej, ale mogę zagwarantować wysoką jakość wykonanych przeze mnie prac. Ponadto zawsze istnieje możliwość negocjacji cen oraz form płatności. „Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści”