Cennik

Różnorodność realizowanych prac nie pozwala na zaproponowanie Państwu jednoznacznego, uniwersalnego cennika.

Do wyceny każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. 

Na podstawie analizy zakresu i ilości prac, a także przewidywanej czasochłonności zadania, na życzenie sporządzamy dokładny kosztorys ofertowy (odpłatnie od 100zł netto. W przypadku akceptacji kosztorysu i przystąpieniu do realizacji, kosztorys jest nieodpłatny a zaliczka zostaje zwrócona.) Projekt, aranżacja, wizualizacja również (odpłatnie od 300zł netto. W przypadku akceptacji kosztorysu i przystąpieniu do realizacji wizualizacja jest nieodpłatna a zaliczka zostaje zwrócona)

Należy również rozróżnić te definicję kosztorys a cennik.

Cennik jest to spis towarów oraz usług z podaniem ich ceny. O taką formę może klient nas zapytać a my bezzwłocznie prześlemy cennik na podany adres email.

Kosztorys jest to obliczenie przewidywanych kosztów związanych z wykonaniem czegoś. Za ten punkt właśnie jest pobierana opłata. Jest to normalna usługa kosztorysowania. Naszym kosztorysem inwestor może się posługiwać w dalszych poszukiwaniach ekipy.

Kosztorys inwestorski jest to kosztorys sporządzany przez inwestora w celu określenia wartości planowanej inwestycji. Inwestor sam szacuje koszty i w tym celu nie jest mu potrzebny kosztorys lecz tylko nasz cennik.

Kosztorys ślepy jest to przygotowany przez inwestora wykaz i opis robót, których wartość określa potencjalny wykonawca, w tym przypadku my. Ta usługa u nas jest gratis.

Nie będziemy Państwa przekonywać, że u nas jest najtaniej, ale możemy zagwarantować wysoką jakość wykonanych przez nas prac. Ponadto zawsze istnieje możliwość negocjacji cen oraz form płatności. „Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści”

Sprawdzona firma!
RADEC24
Copyright © 2020 Radec24. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Design & development by Makoto.